من می گم...مسئول می گه...!

 

   می گم: بزرگواران! چه لزومی داره شهدا رو بعد از تفحص به شهرها بیاریم؟ چرا جابه جایی؟ همونجایی که تفحص شدن یادمانی درست کنن و هر کی هم که دلش خواست میره مناطق عملیاتی برای زیارت شهدا! بد میگم؟

    می گه: با عرض سلام ، ادب و احترام به محضر خانواده معزز شهدا،جانبازان ، آزادگان و ایثارگران و شما دوست گرامی! حضور شهدای والا مقام ما در شهر ها برای عوض شدن حال و هوای دل های زنگار گرفته ماست،برای تبرک و تیمن جستن از وجود مقدس این بزرگواران است، برای آرامش دل مادران مفقودالاثرها ست.برای اینکه شاید این حضور تلنگری باشد برای خیلی از ما که دچار روز مره گی شدیم و... .

    می گم: کلام شما متین! این علی اکبر های نام دار ایران زمین ، روی دست پدرها ، مادرها،خواهر و برادرهاشون تشییع می شن به این امید که گلزارشون مأمن عشاق و جاماندگان و جوانان مشتاق بشه!

     فهم نمی کنیم این همه دور اندیشی رو!! چرا اینجا ؟ که حالا ساز "جابه جایی"رو براشون کوک کنیم!مگه نه اینکه اجاره نشینی شیوه  مرسوم بین ما ساکنین این کره خاکی ست ؟ چه شده که شامل عزیزان افلاکی مان هم شده است؟

     می گه:(....این زمین....کشمکش.....سیاست...........شهدا.....)"از انتشار آن معذوریم."

        می گم: "خیلی آروم تر از قبل می گم" خیلی نامردی سیاست!حالا باید معترض بود و مخالف جابه جایی شهدا و به زیارت جمعه به جمعه شان (هنگام باز شدن درب های انشاءالله مصلی)بسنده کرد؟ باید معترض بود و خواستار رفع مظلومیت و بی حرمتی به شهدا و جابه جایی این عزیزان؟ باید معترض بود و خار در چشم و استخوان در گلو، نظاره گر دعوای سیاسی دیگری ؟

 

/ 10 نظر / 17 بازدید
مسافر

خون به دل داریم از کارهای این ... الله اکبر

فریاد

می خوان جنجال بپا کنن ؟؟ می خوان کسی تو انتخابات شرکت نکنه ؟؟ این کارها قبل از انتخابات چه معنی میده . اون کسی که مصلی رو فروخت به بازار با اون شخصم بابا ما مصلی نمی خوایم ول کنین شهدامون رو .

بندری

اگر بمیرم از شرم رواست

حاج شاهد

با سلام به وبلاگ من مراجعه کنید اخبار به روز جابه جایی شهدای گمنام سایت hormoz.ir نیز هست

کبوتر گمنام

سلام ماهم بازهرا موافقیم موضوع جابجایی شهدا فقط نیست بلکه این بغض فروخورده مردمیه که سالها توسینه مونده! در این سالها کم به این شهدا بی حرمتی نشده اتفاقا موضوع راه شهداست. اعتراضهابه کسانیست که دم از ولایت زدند خلاف آن عمل کردند [خط فاصله] بله بغض فرورفته ای است درست است برای خود من سخت است که بهترین برادرم گمنام است و واز سال 61 تا به حال گمنام است میدانم چه دردی است بهت ازر شما هم میدانم اما حرف اینجاست که : بله درست است دم از شهدازدند و ولایت زدند اما ..... عمل نکردند ماالان جای این صحبت ها به فکر وضعیت حال شهدا باشیم بااین وضعیت چه کار کنیم تاکی شهدا باید اینجوری باشند یک هفته شد و هنوز شهدا مانده اند یک چیزی که این روزها دلم را آتش می زند ما از آل سعود بدترشدیم در شهر شیعی یک بقیع دیگر درست کردیم بهتر نیست که شهدا هر چه زودتر جابه جا بشوند و ازاین وضعیت که درشان شهدا نیست خارج بشوند دلم خیلی گرفته حال و هوای بقیع را دارد وضعیت الان شهدا مثل مادرشان حتی سنگ مزار هم ندارند بقیع رفتم و دلم آتش گرفت یادم می آید و بغض دلم می ترکد اخوی درددل همه هست ولی بهتر است فکری برایاین موضوع بشه یاعلی

خواهرشمازهرا

سلام چراباید توی مملکتی که اسمش نظام جمهوری اسلامیه بایداستخوان درگلو وخاردرچشم وجودداشته باشه بعضی ها این شرایط رو به ما تلقین میکنن یا ازروی غرض یا ازروی جهل درهر صورت اگر هم رهبر ما همچین شرایطی داره دلیلش سکوت ماست تاریخ نشون داده هرجا گره توی کارافتاد با به میدون اومدن مردم همه چی حل شد میخواهند مطالبه گری رو از ما بگیرند مگرمیشود ؟؟ وقتی مقم معظم رهبری میگویند :مطالبه کنید حتی از من از هرکسی که دراین نظام مسئولیتی دارد مطالبه کنید عدالت را ایمان داریم که عاقبت ازآن متقیان است و دلخوش به این وعده راستین خدا درمسیر خود ثابت قدم میمانیم انشالله یاعلی

دعاگوی شما

بنام رب هشت شهید نام اشنای شهرمان وسلام خدا بر شما ای فرزندان همیشه جاوید روح الله!شنیدیم بار سفر بستید وقصد رفتن از مصلی را دارید؟!انقدر از بعضی ها بی احترامی وکم توجهی دیدید که دیگر خسته شدید؟!نگفتید اخر عده ای هم هستند که دل به حرم غریب شما سپرده اند وهر روز صبحشان را به برکت زیارت شما ولو با یک صلوات شروع میکنند!؟نمیدانم چه بر سرمان امده که اینطور ظواهر دنیا بینمان فاصله انداخته!؟شما راکه روزی مهمان شهر ماشدیدوما حبیب خدا خواندیمتان غافل از اینکه از همان اول خود صاحب این خانه بودیدوما روزی خور سفره کرامتتان چه میشود که چون اجاره نشین ها قصد رفتن کرده اید؟شنیدیم شما را مانع نماز خواندن در مصلی دیدند!!!...!وای بر مسلمانی که قبله نمازش از مسیر بی شهید بگذرد!برادران شهیدم شما مایه عزت وابروی شهرم بودید اگر بروید همه ما بی ابرو میشویم.مولایمان چه زیبا فرموده:از دست دادن چشم بهتر است از فقدان بصیرت!ای کاش کور میشدیم واین قدر بی بصیرت نمی ماندیم!....نامه تمام!

بنده خدا

واقعا نمی دونم ، آخه شهدا که با کسی دشمنی ندارن ، آهای دوست بزرگوار اگه فکر میکنی شهدا هم باهات دشمنی دارن من بهت قول میدم که بهت کاری نداشته باشن تور رو خدا دست از سرشون بردار

ساقی

به امید برکناری ....

بنده خدا

منظورم اون دوست بزرگواری بود که می خواد شهدا رو جابه جا کنه ببخشید خوب منظورم رو نرسوندم