استاندار جدید هرمزگان معرفی شد

* ابراهیم عزیزی در مراسمی که با حضور گسترده گروه های مختلف مردم، بسیجیان وخانواده های معظم شهدا در جوار آرامگاه شهدای گمنام شیراز به مناسبت قدردانی از مدیریت 5 ساله وی برگزار شد، به بیان شاخصه های مهم جریان اصولگرایی پرداخت و گفت: جریان اصولگرایی برای احیای ارزش های دینی، اعتقادی و فرهنگی در عرصه مدیریت کشور وارد شده است و هیچ کس نمی تواند ادعای اصولگرایی کند، اما از توجه به این اصول غافل باشد.

وی افزود: جریان اصولگرای استان فارس افتخار می کند که در سالیان طولانی خادم بی منت این مردم بوده است.

عزیزی همچنین با بیان اینکه جابه جایی ها و تغییر مسوولیت ها نباید در خدمت به مردم کمترین خدشه ای وارد کند گفت: ما مصمم به خدمت هستیم و اگر لازم باشد انواع سختی ها را تحمل می کنیم.

* برخی از افراد هیچ‌گاه مایل به عزت ایران نیستند و همیشه دل در گرو دشمنان دارند ووظیفه راه اندازی اپوزسیون داخلی کشور را دارند و دشمن رسماً از این جریانات حمایت می‌کند.
ملت ایران با پشتیبانی ولایت به اپوزسیون داخل کشوراجازه پیشرفت نمی‌دهند.

* کسانی که امروز شعار حق طلبی و آزادی سر می‌دهند شاید خود را به نادانی بزنند، اما باید بدانند که مردم حق طلبی را از اسلام و انقلاب اسلامی آموخته‌اند

* عده‌ای شعار حق طلبی می‌دهند، اما در مقابل ملت قرار می‌گیرند و باید بدانند حق طلبی با تعظیم در برابر دشمنان و بیگانگان تناقض دارد.

*اگر آزادی، تلاش برای انقلاب مخملی است، ملت ایران در مقابل آن می‌ایستند و مردم نمی‌گذارند کسانی که شعار آزادی می‌دهند ما رابه سمت دشمن بکشانند.کسانی که از آزادی حرف به میان آورده و در بیانیه‌هایشان از قول مردم شیراز حرف می‌زنند،این مردم را نشناخته‌اند، زیرا در زمان مدیریت‌شان فقط در اتاق‌های تو در تو نشسته بودند.
کسانی که در زمان مدیریت‌شان اجازه تشییع و دفن شهدا را نمی‌دادند، امروز از آزادی حرف می‌زنند در صورتی که حرف شهدا آزادی بود

/ 5 نظر / 18 بازدید
محسن

سوابق ابراهیم عزیزی را در ادرس زیر بخوانید www.varooneh.persianblog.ir

غریبه

هر چیز که هست ما استاندار بومی خودمان را دوست داشتیم

بنده نیستم آزاده ام

از حرف تا عمل راه بسیار است . هر چی نباشه استاندار بومی بهتر دغدغه های مردم رو درک می کنه

قاسم

ببخشید فقط مسدول ناحیه بسیج شیراز بوده در ضمن درجه اش هم سرهنگ بوده نه بیش تر متاسفانه برخی افراد نا اگاه اشتباها درجه های بالاتر رو نوشته بودن

مریم

خاک برسرما بندریها که در استانمون هم غریب واقع شدیم