رمضانی دیگر بدون مصلی!!!

 

سالها از قول مسئولان مبنی بر احداث مصلی بزرگ بندرعباس می گذرد اما هر سال با فرارسیدن ماه مبارک رمضان نگاههای متعجب به تعدادی آهن و میلگرد می افتد و حسرت روزهای سپری شده را می خورد.به گزارش منج نیوز ، این روزها اگر گذرتان به مصلی بیفتد (که قطعا افتاده) تنها چیزی که توجه شما را به خود جلب می کند آه و حسرت اکثر مردم از وضعیت نامشخص مصلی بندرعباس است .مصلی که به نظر می رسد فراموش شده چرا که به غیر از تعدادی آهن و میلگرد و تل هایی از خاک و سیمان ، چیز دیگری از آن نمی یابید.هر چند بازار مجاور این مصلی پس از وقفه ای دوباره با سرعت به کار خود ادامه داده اما مکان مصلی همچنان نگاههای پر از مهر و محبت مسئولان را فریاد می زند.نکته جالب در این مورد اینکه طی روزهای اخیر شعبه ای از بانک تجارت در قسمتی که برای بازار تجاری آن پیش بینی شده راه اندازی شده و در منتها علیه سمت چپ آن نیز سوپرمارکت راه اندازی شده که از جمله مهمترین تحولات این زمین محسوب می شود.جدای از اینکه این دو مکان تجاری با چه مجوز و هدفی احداث شده است باید یک سئوال اساسی پرسید برای برپا داشتن سنت پیامبر چقدر باید زمان صرف شود !؟

با تشکر از دوستان "منج نیوز" :www.monj.ir

/ 3 نظر / 39 بازدید
مهران کرمی

با سلام سپاس از انعکاس این مشکل به امید همکاری بیشتر ئر رفع مشکلات جامعه با تشکرمجدد مدیر سایت منج نیوز

مسافر

واه واه بلا به دور . عجول تر از مردم این شهر ندیدیما . حالا چهار روز دندون رو جیگر بذارین . چهار روز نوری که این حرفا رو نداره . تازه مگه بده شیخنا دارن به ثوابای شما همین طور مفت و مجانی می افزایند ؟؟ نماز خوندن تو گرما هنره وگرما هر کسی زیر کولر یه پا که چه عرض کنم چند پا عابد میشه . واه واه بلا به دور تازشم عجله کار شیطونه شماها می خواین مسئولین عزیزتر از جان عجله که همون کار شیطونه رو انجام بدن ؟؟؟

دعا گوی شما

مصلی که ساخته نشد بماند این مردم با بخار همچنان به این وضع گویا راضی اند !ای کاش بنیاد شهید کمی دلش به حال ان قبور مطهر میسوختو برایشان کاری میکرد!اخه همشهری های عزیز دورتون بگردم شما که هر هفته میرین نماز جمعه خوب یه واکنشی به روند ساخت مصلی نشون بدین به خدا شما هم در ان سهمی دارین!!!!!!!!