بانو فضه گله دارم!

 

   بانو اسماء! بانو فضه !از شما گلایه داریم، از شما به عنوان خادمه ی بی بی گله داریم.

ما اگر در خدمت یکی از بانوان بزرگوار عرصه ی علم و اخلاق دیارمان باشیم ، در فراهم کردن اسباب آرامش و امنیت ایشان از هیچ خدمتی فروگذار نخواهیم کرد...مبادا خاطر شان آزرده شود! چه رسد به مادر شیعه ... .

دختر پیغمبر و تنها به کوچه رفتن؟! آنهم زمانی که جو سیاسی مدینه کاملا علیه این خانواده ی بزرگوار بود و احتمال هر اتفاق ناگواری می رفت!به گمانم فهم شرایط حاکم ، بعد از  پیامبر کار دشواری نبود. از شما گلایه دارم! چاره ی صاف کردن میخ روی در سنگی بود و بس! کاش از خوف آسیب دیدن حسنین و زینبین حین بازی  نوک تیز میخ روی در را صاف کرده بودید... وای از خلوت کوچه ی تنگ مدینه ! داد از تیزی میخ! امان از سنگینی دستهای نامردان....!!!

/ 2 نظر / 23 بازدید
ساقی

کوری چشم همه دشمنان زهرا اشهد ان فاطمه،عصمت الله

مدیر سایت کانون

با سلام و خسته نباشید خدمت شما وبلاگ نویس ارزشی محترم. وبسایت کانون علمی فرهنگی مشکات اقدام به تبادل لینک با وبلاگ های فرهنگی مذهبی می نماید. برای ما افتخار است که با وبلاگ شما نیز تبادل لینک داشته باشیم. در صورت امکان ما را با نام کانون علمی فرهنگی مشکات لینک نموده و سپس با استفاده از لینک زیر اطلاع دهید تا شما در اولین فرصت لینک نماییم. http://www.kanoonmeshkat.ir/religional-blogs امیدواریم بتوانیم در آینده همکاری های بیشتری با هم داشته باشیم.